V bazénu jako u moře? Žádný problém!


Také patříte k milovníkům moře, avšak Vaše finance Vám momentálně brání navštívit exotiku? Nevěstě hlavu, máme pro Vás řešení! Pro všechny příznivce slunce, vody a letních radovánek nabízíme perfektní produkt. Jedná se o mořskou sůl určenou přímo do Vašeho bazénu. Zaručeně Vás okouzlí. Vaše pleť i pokožka Vám jistě poděkují. Rovněž pokud toužíte po vlnitých vlasech jako od moře. Navíc mořská voda má blahodárný vliv na celkové zdraví organismu. Pokožku hlavy Vám perfektně vyčistí a zbaví ji všech produktů, co během roku používáme a čím jsou naše vlasy zatíženy. Pojďme se společně podívat na další blahodárné účinky mořské soli.

dítě v bazénu

  • Při výskytu kožních problémů, jako jsou exémy, různé vyrážky, či atopický exém. Mořská voda totiž otevírá póry a díky tomu je kůže schopna absorbovat minerální látky včetně zinku i síry.
  • Při astmatických potížích včetně tzv. kuřáckého kašle
  • Při rýmě, zadní rýmě, chronické rýmě, potíže s dýcháním
  • Kompletní vyčištění kůže i pokožky hlavy
  • Antibakteriální účinky

žena v bazénu

V neposlední řadě má mořská voda a současný pohyb v ní blahodárný vliv na lidskou psychiku. Její relaxační účinky spojené s plaváním Vám pomůže rozhýbat celé tělo. Plavání je vhodné takřka pro každého, včetně lidí s nadváhou, po úraze, či pro starší lidi, nebo naopak pro malé děti. Uleví se Vám od bolesti zad i krční páteře. Váha je totiž během plavání rozmístěna do celého těla, zatěžujeme tak všechny části stejně. Neváhejte a navštivte naše webové stránky, jistě si vyberete vhodné balení pro Vás. Nabízíme balení od 10 kg mořské soli do bazénu, až po 250 kg (10x25kg). Ať už tedy máte malý bazén na vlastní zahradě, či jste majitelem bazénu velkého, určitě si vyberete Vámi zvolené balení. Nejste-li si jistí vhodným balením, či máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na naše kontaktní centrum, kde Vám naši pracovníci rádi zodpoví veškeré dotazy.