Bouračka v automobilu


V dnešní době je jakýkoliv automobil téměř pro všechny nepostradatelný. Alespoň tohle podle mého názoru platí. Já si vzpomínám ještě, když mi bylo pětadvacet let, ale neměla jsem řidičské oprávnění a žádný automobil, tak jsem byla opravdu hodně ztracená. Já jsem právě byla v posledním ročníku vysoké školy a chystala jsem se na zkoušky. Opravdu hodně jsem se těšila, ale také jsem byla ve stresu. Protože my jsme měli zkoušky opravdu v odlišné hodiny a dny, takže kolikrát už jsem se tam ani nedostala autobusem ani vlakem, protože třeba zrovna takový spoj nejel a já jsem tam musela být o dvě hodiny dříve anebo bych přijela o půl hodiny později.

Mít červené auto byla pro mě radost.

Tak je logické, že jsem musela autobusem nebo vlakem jet dříve. Nejhorší to bylo v zimě, když ještě nebyla otevřená škola a já musela sedět po kavárnách. Proto jsem si řekla, že je opravdu veliká škoda, že jsem v té době neměla automobil. Věk už jsem na to měla, navíc jsem také opravdu hodně klidný člověk. Jsem flegmatik, takže bych vlastně ani nemusela mít strach, že budu mít nějaké stresy anebo nervy za volantem. Nemusela bych se bát, že se vybourán vlastní vinou, maximálně kdyby někdo do mě narazil. A tohle se právě stalo mému kamarádovi. On normálně čekal, až bude mít zelenou na semaforu.

Dát si do nosu o volant je bolestivé.

Bohužel někdo ale za ním jel asi rychle anebo si nevšiml toho, že je červená na semaforech a normálně do mého kamaráda zezadu naboural a bylo to docela hodně, protože kamarád si zlomil nos o volant. Nějak tou hlavou hodil, že se mu dala na volant a od toho si zlomil nos. Ani nevíte, jak kamarád nadával a jak brečel, protože ten nos měl opravdu zlomený a celý nateklý, že říkal, že právě z toho málem omdlel. Takže je nejlepší, když si dáte pozor, jak řídíte a také musíte sledovat cestu a musíte sledovat všechny semafory, jaká tam je zrovna barva.