Motorka versus auto


V poslední době slýchám názory, že o motorky je čím dál tím větší zájem. Nevím, čím to je, ale možná je to tím, že automobil je drahý. Nebo vy nemáte rádi motorky? Čemu byste dali přednost? Kdybyste mohli mít nějakou luxusní motorku anebo nějaké auto střední třídy? Pokaždé, když se někoho zeptám, tak mi řeknou, že by si vzali i luxusní motorku. Jenomže proč? Já stále nedokáži pochopit někoho, kdo mi řekne, že motorka je lepší než automobil. Samozřejmě, že nikomu tenhle názor neberu, respektuji opravdu každý názor, jenomže když mi někdo řekne, že motorka je více praktičtější než automobil, tak mě to docela zaráží.

Pro mě je lepší auto než motorka.

Samozřejmě jeho názor mu nechám, ale myslím si své a myslím si, že nejsem jediná, komu automobil přijde víc praktičtější než nějaká motorka. Sice ano, na motorce se dá dělat spoustu zábavy. Jenomže vezměte si, že na motorce můžete jezdit jenom v jednom anebo maximálně ve dvou. A jak tam budete vozit třeba nějaký veliký nákup? Řeknu vám, že i tohle je opravdu velice náročné. Můžete dát nějaký nákup třeba do malé tašky. Kde budete mít třeba další věci. Nebo na motorce také můžete mít nějaký batoh. Jenomže to zase nevypadá tak sexy, a tak lukrativně, jako když jedete třeba jenom v kožené bundě nebo v kožené vestě.

Někdo má raději rychlé motorky.

Každý člověk, když jede na motorce a má krásné kožené oblečení, což se mi moc líbí, tak přece nebude jezdit s nějakým látkovým divným batohem. Proto jsem si řekla, že kdybych já měla mít motorku, tak bych si pořídila jenom nějakou lehkou motorku, se kterou bych neměla žádné problémy. Navíc nejezdím ráda rychle, a navíc také dávám přednost automobilu, to už ale záleží na každém člověku, čemu dá přednost a co pro něj bude více výhodnější. Znám ale hodně lidí, kteří třeba mají jenom motorku a jezdí v ní s ní i v zimě. Popravdě, toho bych se moc bála, že se někde vybourám.