Drahá motorka


Jezdit na motorce, tak to je určitě zábava. Znám hodně lidí, kteří mají doma motorku a jezdí na ní téměř každý den. Ovšem ale za předpokladu, že lidé také budou na motorce se chovat bezpečně a také budou dodržovat všechny předpisy. Není potom opravdu nic horšího, než když potom jedete na motorce a vůbec nerespektujete silniční provoz. Nebo nerespektujete také zákony. Jak zákon, tak také další přikázání, abyste vůbec mohli mít řidičské oprávnění. A věděli jste, že i na motorku musíte mít řidičské oprávnění? Mnoho lidí mi říká, že prý to vůbec není potřeba, že prý na kolo nebo na elektrokoloběžku nebo na motorku vůbec nemusíte mít žádné oprávnění, že nemusíte mít řidičák.

Na motorce jsem už několikrát jela.

Jenomže všichni víme, že tohle je veliký omyl. Mnoho lidí si právě myslí, že na tohle vůbec není třeba řidičské oprávnění. Jenomže si vezměte, kdybyste měli třeba nějakou silnou velkou motorku, jako třeba například Honda nebo kawasaki anebo Harley Davidson. Harley Davidson motorky, tak ty opravdu přímo miluji. Jsou opravdu luxusní. Sice takovou doma nemám a neznám nikoho, kdo by ji vlastnil. Ale měla jsem tu možnost, že jsem se dvakrát mohla projet jenom jako spolujezdec. A řeknu vám, že je to opravdu zážitek na celý život. Všichni říkají, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu.

Motorky se mi hodně líbí.

Tohle je možná pravda, také jsem na koni jezdila a je to opravdu nádherný a příjemný pocit, ale když sedíte Harley Davidson, tak je to také opravdu perfektní zážitek. Myslím si, že kdo vyzkouší tuhle motorku, tak už asi jinou chtít nebude. Jenomže také si musíte připravit opravdu hodně peněz. Motorka Harley Davidson není zadarmo a není ani levná, může se vyšplhat i k milionu korun. Takže motorka Harley Davidson není jenom tak pro někoho, je to opravdu pro vyvolené, ale možná je to pravda. Protože takhle si motorka zachová punc luxusu.