Pleš nesluší každému


I muži chtějí vypadat dobře
Vypadat dobře není zločin, a tak není divu, že se chtějí líbit i muži, kteří ještě nedávno považovali péči o svůj zevnějšek za něco, za co by se měli stydět. Nejde jen o používání kosmetiky, ale jde hlavně o vlasy a vousy. Ne každému muži bylo bohužel dáno do vínku, aby měl bujnou kštici až do důchodu. A stejně jako ženám, i mnoha mužům vadí, když mají stále méně vlasů. Většinou jde o důsledek hormonální nerovnováhy, ale velice často jde o problém, který je genetického rázu.

plešatý muž

Jak řešit vypadávání vlasů?
Vypadávání vlasů může být způsobeno i dlouhodobým stresem nebo nevhodnou kosmetikou. Pokud si všímáte že vaše vlasy začínají opouštět vaši hlavu, je nutné začít řešit příčinu a úbytek vlasů zastavit. Jsou muži, kteří přijdou o většinu vlasů už okolo dvacátého roku. Někdy stačí upravit životosprávu, někdy stačí vyměnit šampon za lepší, ale většinou bohužel nepomůže nic, protože s genetikou člověk nehne.

Holá hlava trápí spoustu mužů, a jen málokdo si na ni zvykne a udělá si z ní svou přednost. Mnohé ženy sice holohlavé muže považují za velice atraktivní, ale pokud je ztráta vlasů nedobrovolná, jde o problém, který se řeší opravdu těžko. Existuje jedno řešení, které nabízí mnohé salony, a tím je transplantace vlasů a vousů thecrownbarbershop. Tato metoda vám vrátí nejen vlasy, ale i vousy. Používá se nejen u mužů, kteří o vlasy přišli, ale i u mužů, kteří nikdy nebyli příliš obdařeni.

vlasatý muž

Transplantace nebolí, ale je nutné počítat s tím, že jde o proceduru, která nepatří mezi nejpříjemnější. Pokud vás trápí nedostatek vlasů a nechcete strávit zbytek života s holou hlavou, můžete si u nás nechat vlasy transplantovat. Získáte zpět svoje vlasy, které si budete zase užívat naplno a získáte zpět svoje ztracené sebevědomí. Netrapte se ztrátou vlasů, je možné to efektivně vyřešit.