Silná motorka


Když se můj partner řekla, že bys je chtěl potvrdit nějakou motorku, tak jsem se úplně zhrozila. Jak můj partner může mít motorku, když se na tom už 1 škaredě vyboural? Ano můj partner se vyboural na motorce a řeknu vám, že to nebyla žádná silná motorka. Jak byste si mohli myslet? Partner se vyboural na motorce, která byla lehká. Já si myslím, že to byl skútr anebo nějaká obyčejná malá lehká babeta. A když jsem si řekla, že se vyboural na takové lehké motorce, tak to potom bude dělat s silnou motorkou. Můj partner chce totiž nějakou silnou motorku.

motorka

Když jsem se partnera ptala, proč chce zrovna silnou motorku, tak on mi řekl, že to viděl u svého kamaráda. No tak už mi to došlo, protože on ten jeho kamarád ho stále přemlouval k něčemu, aby třeba s ním nazval na hory a podobně. Jenomže já mu tohle zakazuji, protože se bojím, že se partnerovi něco stane. Stačí, aby jednou spadl ze skály a může být opravdu veliké nebezpečí a neštěstí na světě. Proto také nechci, aby můj partner jezdil na silné motorce. Zkoušela jsem ještě partnera přemluvit, jestli třeba nechce vyzkoušet jenom nějakou lehkou babetu anebo skútr, stejně tak jako měl on mi řekl, že prý takovéto lehké malé motorky jsou jenom pro ženský.

krásná motorka

Řeknu vám, že mě to sice neurazilo, ale dostala jsem strach, protože tady už mi šlo o to, že on určitě na silné motorce bude chtít machrovat a bude se chtít předvádět, protože ho nejlepší kamarád právě na motorce machruje a předvádí se. A také dokonce jezdil na několika závodech, takže jde vidět, že jeho kamarád má rád rychlou jízdu na silné motorce. Jo, když už se bavíme o motorce, zkoušeli jste někdy jezdit na motorce? Pokud ne, tak buďto se toho bojíte anebo už se to ještě nezkoušeli. Ale máte o to zájem já osobně, tedy o to zájem nemám, protože se bojím. A nejsem sama. Máte to stejně?